Катарина Ивановска со ќеркичката Кира и синчето Вања во домашна изолација (ФОТО)

Нашиот топ модел Катарина Ивановска на својот Инстаграм профил покажа како е да се биде во карантин.

 

Таа ги почитува препораките и седи во домашна изолација заедно со своето семејство.Манекенката реши бебето да го крсти според таткото си.Нејзиниот татко, се вика Кире Ивановски! А, внуката се вика – Кира!

ADVERTISEMENT

Инаку, манекенката и нејзиниот партнер Цобе веќе го имаат синот Вања кој неодамна наполни две години. Непосредно по неговото раѓање убавицата во интервју истакна дека мајчинството ја променило во целост, но откри и дека не е од оној тип на жени кои откако ќе добијат дете апсолутно се повлекуваат и немаат социјален живот.

Погледнете како се забавува со двете, 6-месечната Кира и 2-годишниот Вања.

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 210 times, 1 visits today)
Loading...