Каролина се прошета без градник и во пролетни панталони со кои ги воодушеви сите

Нашата позната пејачка во едно од најубавите пролетни изданија што сме ја виделе досега

Фото: Инстарам/ Каролина Гочева

Каролина Гочева покрај тоа што внимава на исхраната и води здрав живот, таа многу добро знае и да избере облека што совршено стои на нејзината линија. Тоа го покажа и со ова шик пролетно издание со кое се прошета неодамна и ги воодушеви фановите на социјалните мрежи.

Таа носеше зелен блејзер и ¾ панталони со висок струк, а целото издание го заокружи со елегантни сандали со тенки високи потпетици, големи висечки обетки во зелена нијанса и впечатлив кармин на усните.

Фото: Инстарам/ Каролина Гочева

Оваа тренди комбинација изгледа моќно и впечатливо, а детаљ кој на целото издание му даде посебен шарм е тоа што пејачката под блејзерот не носеше градник, па целиот акцентот е на нејзиното голо деколте.

Фото: Инстарам/ Каролина Гочева

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Каролина?

 

Facebook Comments
(Visited 25.355 times, 1 visits today)