Реклама
Стил

Каролина се појави и ги остави сите без здив – шлицот до папокот, во вакво издание не сте ја виделе

Еве зошто сите зборуваат за ова издание на Каролина

Реклама

Никогаш не изгледала поубаво

Битолчанката со скопска адреса, Каролина Гочева, повторно ги истави сите без зборови кога се појави во ова шик издание.

Имено, убавата пејачка на својот последен настап блесна во провокативен фустан со кој ги откри сите свои атрибути.

Маркетинг

Каролина во последно време не престанува да ја воодушевува јавноста со своите модни приказни со кои што блеска кога е на сцената.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Впрочем така беше и овој пат кога на отворањето на „Град на културата“ во Крива Паланка ја воодушеви публиката како со своите најголеми хитови со која направи одлична атмосфера, така и со феноменалниот изглед за кој уште долго време ќе се зборува.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Пејачката во преубав фустан на својот настап

Гочева по настапот сподели неколку фотографии од сцената, а црниот фустан што го носеше никого не остави рамнодушен.

Во прашање е тесна и долга креација со длабок шлиц со кој ги истакна своите убави нозе и привлече доста внимание.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Токму заради овој детаљ сите погледи беа насочени кон неа, а фотките на Инстаграм за кратко време си добија бројни лајкови.

Пејачката наместо ремен носеше сребрено синџирче околу половината, а целото издание го заокружи со шик високи потпетици.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Кога се појави и заигра на сцената Каролина ја доведе атмосферата до лудило, а како сето тоа изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button