Реклама
Стил

Каролина се појави и ги остави Албанците без здив – НАЈУБАВОТО ИЗДАНИЕ во кое сме ја виделе досега

Елеганција на квадрат...

Реклама

Познатата пејачка во ова издание се појави во Тирана

Нашата позната поп-пејачка Каролина Гочева никого не остави рамнодушен кога во својот елегантен фустан се појави на бината.

Станува збор за долга црна тоалета со проѕирен детаљ во пределот на половината и ракави од истиот материјал, а кој пејачката го носеше со црни елегантни сандали, црвен карми и големи обетки.

Маркетинг

Каролина со ова свое издание ги остави сите без здив, а фустанот што го носеше е со потписот на македонската дизајнерка Јована Филиповиќ.

Маркетинг
Инстаграм/ Каролина Гочева

Таа и пред неколку дена пленеше со уште едно свое издание со македонски потпис со кое исто така ги воодушеви сите.

Инстаграм/ Каролина Гочева

Само тогаш во прашање беше розова креација со потписот на Моника Димова во кој Каролина исто така блескаше.

Инстаграм/ Каролина Гочева

Како изгледаше убавата Каролина и во ова прекрасно издание, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Каролина Гочева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button