Реклама
Стил

Каролина во проѕирниот фустан изгледа како божица – инспирација за храбри жени од кои застанува здивот

Пејачката во ова издание изгледаше како милион долари

Реклама

Каролина Гочева деновиве снимаше реклама за еден познат бренд на накит, но еден детаљ што го носеше посебно привлече внимание.

И како што е и очекувано, Каролина блескаше во ова свое издание, но белиот фустан што го носеше како да беше специјално за неа сошиен, па нашата популарна пејачка изгледаше како топ модел.

Станува збор за елегантен бел фустан со потписот на една од нашите најдобри модни креаторки, Јована Филиповиќ, направен од нежен, полу-проѕирен материјал, кој го истакна телото на пејачката.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

И бидејќи белата боја го открива секој недостаток на телото, Каролина со ова свое феноменално издание уште еднаш покажа зошто со години ја носи титулата за една од нашите најзгодни пејачки.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Каролина целото издание го заокружи со накит со големи, зелени камчиња, додека косата беше пуштена нежно да паѓа преку голиот грб.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Потсетуваме, Каролина вчера одржа концерт за паметење во Струмица, а сите ги воодушеви и со тоа како изгледаше.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Имено, таа овој пат се појави во црвен кус фустан и со своето издание, но и глас, ги остави присутните без зборови.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Како најпознатата македонска пејачка изгледаше и во ова свое издание, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева
Фотографиите со белиот фустан – стајлинг Јована Зука, фустан Јована Филиповиќ, фото и видео Александар Котевски и Октај Сејди

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button