Стил

Каролина во папучите што едни ГИ МРАЗАТ, А ДРУГИ – ОБОЖАВААТ! Еве зошто сите ја гледаа во нозете

Каролина Гочева во топ издание за преодниот период на кое можат да и завидуваат и најпознатите модни икони

Познатата македонска пејачка имаше неколку незаборавни денови во Охрид, а на фановите им приреди две прекрасни изданија…

Една од нашите најпознати поп пејачки Каролина Гочева во последно време воодушевува и кога е модата во прашање.

Имено, пејачката едноставно не може да промаши кога се во прашање елегантните комбинации, без разлика дали станува збор за свечени пригоди, како што неодамна блескаше на концертот во Радовиш, или пак оние поопуштени изданија, кои се одличен избор за прошетка низ едно од убавите места во Македонија.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева (vkrphotography)

Впрочем така беше и овој пат, кога објави неколку фотографии од нејзината посета на Охрид и преубавото Охридското Езеро.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Каролина фотографиите ги објави на својот Инстаграм, а нејзината модна приказна и овој пат не нé разочара.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Таа ни покажа две преубави изданија кои се совршен за овој преоден период, но и еден пар чевли со кои ги освои сите.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Во прашање се скапоцени папучи со црно-бели линии, а како убавата пејачка изгледаше во нив, погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Погледнете ги и останатите фотки од ова нејзино патување…

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Инаку Каролина неодамна се врати од одморот во Скијатос каде уживаше со својот сакан сопруг, уметникот Михаил Корубин.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Таа и тогаш објави фотографии со кои ги воодушеви сите, посебно со оние на кои позираше во костими за капење.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Таа во секое од овие изданија едноставно блескаше, а многумина во коментарите на социјалните мрежи забележаа дека пејачката е во топ форма и дека нема ни грам вишок на себе.

Каролина позираше и без шминка, на зајдисонце и во прегратките на саканиот, а романтичната фотка ги освои сите.

Како пејачката изгледше и тогаш, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

 

Маркетинг

Поврзано

Back to top button