Карлеуша стигна бесна на концертот на Наташа Беквалац, но она што и го направи на новинарката ги запрепасти сите (фото)

Карлеуша беше гостинка на концертот на Наташа Беквалац

Беквалац направи одличен концерт (Фото: Србија данас)

Но како што пренесуваат медиумите, поп дивата изгледала бесно и не сакала да излезе од автомобилот поради преголемата гужва.

Таа во еден момент решила да излезе и да тргне кон Арена, а она што ги изненади сите што испрати бакнеж и тоа само кон новинарката на Еспресо.рс.

Како таа изгледаше погледнете во продолжение:

Имено, Карлеуша за овој настан избра специфичен стајлинг. Таа се прошета во можеби најнеобичниот фустан досега, што ги изненади сите со еден детаљ во кој гледаа сите. Пејачката имаше на себе фустан со зебра дезен, а во преден план е нешто што наликува како да носи градник во жолта боја.

Фото: Инстаграм

Таа фустанот го носеше со бели високи потпетици.

Фото: Инстаграм

Па, што велите за ова издание на Карлеуша?

(Visited 761 times, 1 visits today)