Карлеуша покажа со што располага и ги запали социјалните мрежи

Карлеуша повторно направи хаос на Инстаграм

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша ги израдува своите бројни фанови со фотографија на која позира во костим за капење, а нејзиното бујно деколте е во преден план. Ваквата поза посебно им се допадна на претставниците на посилниот пол меѓу нејзините фанови од кои многумина и доделија бројни комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Карлеуша покажа со што располага, а комплиментите на сметка на нејзиниот изглед почнаа да пристигнуваат од сите страни.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

„Топ“, „Прекрасна“, „Божица“, „Изгледаш како бомба“, беа само некои од многубројните коментари ан Инстаграм.

(Visited 234 times, 1 visits today)