Карлеуша откри дека веќе со години не е со нејзиниот сопруг – но не е Врањеш причината што Душко сака да се разведе од неа, туку ОВА!

Карлеуша ја откри вистината за својот брак со Душко Тошиќ

Познатата српска пејачка прв пат јавно прозборува во врска со гласините дека се разведува од нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ.

Имено, по „незгодните“ фотографии што испловија во медиумите со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, Јелена прв пат отворено зборуваше за нејзиниот однос со сопругот.

„Саша, знаеш ли што на мене Душко ми кажува за Гранд? Ми вели ‘Нема медиумите да на разведат, нас Гранд ќе не разведе! Ние воопшто не сме заедно, веќе со години, поради Гранд’“, се пошегува Карлеуша на своја сметка во последната емисија „Ѕвездите на Гранд – специјал“.

А на прашањето од публиката Јелена имаше јасен одговор дали се разведува

„Не, Не се разведувам! Можам само да повторам, ако Душко и јас се разведеме, тоа ќе биде поради недостаток на време да му го посветам заради Гранд“, изјави Kарлеуша.

Facebook Comments
(Visited 2.076 times, 1 visits today)