Карлеуша како Барбика – но пред да го погледнете долниот дел од ФОТОГРАФИЈАТА седнете, ова не сте го виделе досега!

Познатата пејачка повторно направи хаoc на Инстаграм

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша позираше како разуздана Барбика во безобразна поза и ги воодушеви сите.

Пејачката со својот пpoвокативен изглед не остави никого рамнодушен, посебно со фотографијата на која што клечи.

Таа позираше во едноделен костим за капење во розова боја, а на половината носеше златен појас на кој пишува Барби.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Но пејачката навистина и со својот лик потсетува на куклите Барби, како и со своето занесно тело.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Карлеуша го истакна секој детаљ од своето тело во розовиот костим за капење кој и стоеше феноменално, а целото издание го заокружи со огромни сандали со „опacни“ високи потпетици.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Таа позираше во ова издание и покрај базенот, со раширени нозе, и со ова издание никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Инаку, Карлеуша само ден претходно објави фотографија на која е облечена во портокалово од глава до пети и на која повторно изгледаше бомбастично.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Популарната пејачка и тогаш целото издание го заокружи со модни додатоци со цени од кои боли глава.

Имено, поп дивата само за минијатурната чантичка потрошила нешто повеќе од 1000 евра, а за сандалите 990 евра, што значи вкупно преку 2000 евра.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Како Карлеуша изгледаше како Барбика во костим за капење, погледнете во галеријата што следува.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Погледнете ги и останатите нејзини „опасни“ изданија…

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
(Visited 3.739 times, 2 visits today)