Реклама
НовостиСтил

Карлеуша ги подигна нозете, па направи хаос – гостите во ресторанот во шок, се чудат што ги снајде (фото)

Пејачката позираше во „безобразно“ издание

Реклама

Повторно направи хаос

Пејачката Јелена Карлеуша по одморот во Дубаи замина во Милано од каде објави серија брутални фотографии.

Таа овој пат иако не носи минијатурни костими за капење подеднакво привлекува внимание, а нејзините провокативни пози и модни комбинации и овој пат никого не оставија рамнодушен.

Маркетинг

Балканската кралица на модата позираше во еден елитен ресторан, а со фустанот што го носеше и начинот на кој позираше во него буквално ги „запали“ социјалните мрежи и направи хаос.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Станува збор за минијатурен фустан со потполно отворен горен дел со кој ЈК го истакна своето брутално тело.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Но покрај провокативниот фустан, Карлеуша изгледаше поприлично „жешка“ и заради начинот на кој позираше.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Имено, таа во еден момент додека седеше во ресторанот ги подигна нозете, а со рацете покри еден дел за да не покаже премногу.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Следуваа бројни коментари и реакции од страна на нејзините фанови, и речиси сите и порачаа дека изгледа неверојатно.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Впрочем таа изгледше така и претходната недела, кога реши да ја подигне температурата со својата кратка бундичка.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Таа тогаш се прошета низ својата населба во Белград, во близина на нејзиниот раскошен дом, а за нејзиниот опасен аутфит составен од бунда и бело боди се уште се зборува на интернет.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Како балканската поп-дива изгледаше тогаш, но и во гламурозната сина бунда кога не носеше ништо под неа, па со рацете мораше да ги сокри интимните делови, потсетете се во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Поврзано

Back to top button