Карлеуша во најшокантното издание што сме ја виделе досега – овие фотографии потсетуваат на сцени од хорор филм

Карлеуша ова лeто работи напорно.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Таа редовно настапува и се фотографира за социјалните мрежи, што за неа претставува посебно задоволство.

Па така благодарение на Инстаграм можеме да ја видиме во најразлични изданија и костими што ги набавува за своите настапи, кои дефинитивно се поинакви од сите други пејачи на овие простори.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Но таа на својот последен настап носеше комбинезон од латекс кој беше тесно залепен за нејзиното тело, па раскошните облини беа во преден план како никогаш досега.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

И тоа не е сé. Покрај тоа што цело време се вртеше на сцената во круг и се удираше за „позадината“, најшокантниот момент беше кога се појави со маж расоблечен до половината и врзан со ремен за кучиња. Таа овој призор ги објави на Инстаграм, а покрај шокантната кореографија можеме да видиме и дека на врзаниот маж воопшто не му е пријатно.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Но очигледно на Карлеуша тоа и се допаѓа…
.

Facebook Comments
(Visited 384 times, 1 visits today)
Loading...