Реклама
Вести

КАРАМБОЛ ПРЕД КЛИНИКА: Тешка сообраќајна несреќа вечерва на „Водњанска“

Повеќе детали очекуваме наскоро од МВР.

Реклама

Два автомобила се судриле вечерва пред не пол час во близина на влезот на Клинички центар „Мајка Тереза“. Од видеото објавено од Курир.мк се гледа такси возило и еден бел автомобил, но во несерќата настардале уште два автомобила.

Според информациите на Курир од терен, во несреќата учествувале неколку возила. Неофицијално, судирот се случил меѓу два автомобила, по што оштетени биле и паркирани возила.

Маркетинг

Првично и неофицијално, неколку лица се пожалиле на полесни повреди, но засега нема официјална потврда.

Повеќе детали очекуваме наскоро од МВР.

Маркетинг

 

ВИДЕО 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button