Реклама
Наши ѕвезди

Калиопи Букле не можеше да ги сокрие солзите: „Мојата душа патува со вас“

Реклама

Нашата позната пејачка Калиопи Букле беше воодушевена од натпреварувачките во најновата емисија од шоуто „Никогаш не е доцна“.

Калиопи во последната емисија од ова шоу седеше покрај претседателот на жирито Саша Милошвиќ Маре и благодарение на талентот на овие ветеранки доживеа вистински сплет на емоции.

Фото: Принтскрин/ Никогаш не е доцна

Таа едноставно не можеше да сокрие како се чувствува, па на нејзиното лице наизменично се менуваа насмевки и солзи.

Маркетинг

– Сега мојата душа патуваше со вас – изјави Калиопи по настапот на овие дами додека колегата ја ладеше со хартијата бидејќи беше под силен впечаток од неверојатниот настап на една од кандидатките.

Фото: Принтскрин/ Никогаш не е доцна

Како изгледа овие дами што ја воодушевија Калиопи погледнете во најавата за емисијата која што се емитува на телевизија Сител.

Маркетинг

Инаку, „Никогаш не е доцна“ е единственaта шоу програма во регионот, која што им дава шанса на оние кои мислат дека за почеток на кариера било предоцна. Ова е натпревар на ветерани со интересни животни приказни и неостварени соништа кои го пекаат вистинскиот момент. Натпревар на луѓе со неверојатен талент за кои кариерата допрва започнува затоа што – никогаш не е доцна.

Фото: Инстаграм/ Калиопи

Фото: Инстаграм/ Калиопи

Фото: Инстаграм/ Калиопи

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button