Стил

КАКО ЛЕБЕД: Еве каде се разладува згодната МАКЕДОНСКА пинкова ѕвездичка

Погледнете како го активираше инстаграм по оваа објава, „фрчат“ срценца и оганчиња под оваа објава.

Убавата пејачка Мина Блажев е девојчето кое направи бум по претставувањето на Макеоднија на фестивалот Детскиот избор за песна на Евровизија во 2017 .

Потоа малата и слатка Мина го обели образот на Македонија и со нејзиното појавување на сцената на „Ѕвездичките на Пинк“.

Ова девојченце прерасна во вистинска убавица која плени.

Мина е дел од проектот „Макеоднијо во срце те носиме“ и на јавноста и покажа дека одлично се снаоѓа и со македоснката нардона песна.

Таа за потребите на овој преокт ја отпеа песната „Море сокол пие“.

Заслужено младата и атрактивна дама замина на одмор. Згодната Мина сподели фотогравии од Хвар.

Како бел лебед облечена во мрежест фустан под кој ѕиркаат бикините, секси Мина покажа како ужива во Хрватска.

Погледнете како го активираше инстаграм по оваа објава, „фрчат“ срценца и оганчиња под оваа објава.

Во продолжение неколку убави фотографии од Мина Блажев.

 

 

 

Маркетинг

Поврзано

Back to top button