Реклама
Наши ѕвезди

Каков романтичар – погледнете каков потег направи Шеф Никола за својата сопруга

Познатиот македонски готвач со романтичен потег за својата сопруга.

Реклама

Шеф Никола сподели досеа невидени фотографии со неговата сакана.

Никола Мишковски, во јавноста познат како шеф Никола, стекна голема популарност откако стана дела од кулинарското шоу „Брза кујна“.

ФОТО: Инстаграм / Никола Мишковски

Публиката има можност да учи од најдобриот, а емисијата е една од најгледаните кај нас.

Маркетинг

Никола е активен и на социјалните мрежи, каде честопати споделува фотографии од своето семејство.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Никола Мишковски

Со со уникатни, брзи и понекогаш необични рецепти знае како да ја забавува публиката која може да го проследи кулинарското шоу секој ден на „Сител ТВ“.

Тој не ја крие приватноста и често споделува фотографии од своето семејство.

Приватно е сопруг и татко на три деца.

ФОТО: Инстаграм / Никола Мишковски

Од првиот брак го има синот Дарин, а од бракот со Стефанија има две ќеркички, Дариа и Калиа.

По повод роденденот на Стефанија, Никола сподели нивни заеднички фотографии, а во опис напиша еотивна честитка:

„Ако некогаш солзата ти го замати окото или тагата ти го прикрие лицето сети се дека на овој свет постои некој, а не секој, секогаш, а не понекогаш.
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЉУБОВ МОЈА“.

ФОТО: Инстаграм / Никола Мишковски

ФОТО: Инстаграм / Никола Мишковски

ФОТО: Инстаграм / Никола Мишковски

ФОТО: Инстаграм / Никола Мишковски

ФОТО: Инстаграм / Никола Мишковски

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button