КАКВО ТЕЛО СЕЛМА ИМА: Згодната пејачка ги провоцира мажите, но и откри како се бори со проблемите: „Јас сум како ФЕНИКС секогаш се кревам од пепелта“

Пејачката провоцира на Инстаграм.

Селма Бајрами е на прагот од петатта деценија од животот а и понатаму може да се пофали со совшрен изглед и младилашки дух.

Таа објави атрактивна фотографија и напиша интересен опис.

– Се чувствувам и понатаму како да имам 25 години. Кажи ми дека вешто ја кријам тагата, а јас морам да ја исправам.

Не дозволувам никој да ме растажи, секогаш размислувам позитивно и знам дека нема нешто освен страшна болест, што не може да се реши, напишала и додала.

Што повеќе ме оговараат и душманите сакаат да ме видат на дно, јас само станувам посилна и како феникс секогаш се кревам од пепелот, порачува Селма.

– Верба во Бога, верба во себе е вашата најголема сила. Не можам ништо, доколку секогаш така размислувате и додека одите напред, не вртете се назад.

Сите кои заминале во вашиот живот, заминале со причина како и оние кои ќе дојдат. Среќата ги прати храбрите. Ви праќам многу љубов и прегратки, напишала пејачката.

 

 

 

Познато е дека пејачката Селма обожава луксузни автомобили и мотори, па објави неколку фотографии:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пејачката Селма секогаш атрактивно се облекува и воошто не се срами да си ги покаже своите атрибути и постојано објавува атрктивни фотографии, а следбениците пресреќни поради тоа.

Погледнете…

 

 

 

(Visited 274 times, 1 visits today)