Каква мајка, таква ќерка – Тамара ги водушеви фановите со новите фотографии од Хана, не сте ги виделе во вакво издание!

Секојдневно ги изненадува своите фанови.

Од ден на ден Тамара Тодевска изгледа поубаво, а секако тоа се должи на напорните тренинзи и правилна исхрана.

Тамара Тодевска е во топ форма, а за тоа сведочат и нејзините нови фотографии што ги објави на социјалните мрежи.

Сепак се чини дека таа има дополнителна мотивација за вежбање.

Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска

Имено Тамара заедно со својата преслатка керќичка вежбаше заедно.

Двете правеа стомачни, трчаа на лента и вежбаа на справи.

Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска

Мама Тамара е вистински пример за малата Хана, а пак Хана мотивација за Тамара да се труди повеќе.

Ваквите напорни тренинзи кај Тамара и тоа како се исплатат.

Таа неодамна позираше во „all-black“ издание, со раскопчано сако, а во преден план е нејзиното моќно деколте.

Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска

Пејачката со ова монохроматско издание ги воодушеви своите обожаватели, па следуваа бројни комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска

Во прашање е модерно, но истовремено и пpoвокативно модно издание со кое Тамара никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска

Инаку, Тамара веќе со години важи за една од нашите најдобри пејачки, а во последно време освен со песни привлекува внимание и со својот изглед. Како што и многумина забележаа, таа никогаш не изгледала подобро, па сега без проблем објавува најразлични фотографии на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска

Иако е мајка на две мали деца таа изгледа беспрекорно и секогаш знае да биде интересна за јавноста.

Од ден на ден покажува дека е вистински професионалец во она што го работи и дека изгледа подобро од кога било.

Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска
Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска
Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска
Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска
Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска
Фото: Инстаграм/ Тамара Тодевска
(Visited 308 times, 1 visits today)