Каде ти е стомакот? Ана Ивановиќ објави први фотографии по породувањето, нејзините обожаватели во шок

Ана Ивановиќ објави фотографија по породувањето

Фото: Инстаграм/ Ана Ивановиќ

Ана пред една недела го роди својот втор син, а деновиве на Инстаграм ги објави и првите фотографии по породувањето. Таа отсекогаш беше позната по својата витка линија, но обожавателите не можат да поверуваат колку е слаба и покрај тоа што се породи пред само неколку дена.

Фото: Инстаграм/ Ана Ивановиќ

Фановите веднаш истакнаа дека изгледа неверојатно.

ADVERTISEMENT

Ана е во брак со фудбалерот Бастијан Швајнштајгер од 2016 година. Покрај синот што го роди пред една недела, таа со него го има и едногодишниот син Лука.

Facebook Comments
(Visited 69 times, 1 visits today)
Loading...