Реклама
Наши ѕвезди

И се скина фустанот, не знаеше што да прави – познатата Македонка имаше мала незгода пред настапот

Теа мораше веднаш да најде решение

Реклама

Никој не би сакал да се најде во ваква ситуација

Нашата позната пејачка Теа Трајковска на социјалните мрежи сподели една непријатна ситуација што и се случи.

Имено, како што самата напиша на Инстаграм, на Теа непосредно пред настапот и се расипал патентот од фустанот.

Маркетинг

Таа објави неколку фотографии и покажа како изгледала 5 минути пред да пукне патентот заради што морала да бара решение.

Фото: Инстаграм/ Теа Трајковска

Нејзините фанови најпрво беа збунети од објавата, но имаше и такви кои што ја советуваа да пее без фустанот.

Фото: Инстаграм/ Теа Трајковска

„Решение – пеј гола“, и порача еден корисник на социјалните мрежи на Теа, на што таа веднаш му одговори дека го решила проблемот.

Фото: Инстаграм/ Теа Трајковска

Фото: Инстаграм/ Теа Трајковска

Како оваа млада дама која секогаш инспирира со своите модни приказни изгледаше и во ова издание погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Теа Трајковска

Фото: Инстаграм/ Теа Трајковска

Фото: Инстаграм/ Теа Трајковска

Фото: Инстаграм/ Теа Трајковска

Фото: Инстаграм/ Теа Трајковска

 

Поврзано

Back to top button