И на 50 години изгледа како божица – пејачката во олку тесно издание ја НЕМАТЕ видено досега

На нејзиниот изглед многумина можат да и завидуваат

Па дури и оние кои се двојно помлади од неа.

ADVERTISEMENT

Имено, Џенифер Лопез и покрај тоа што има 50 години, се уште изгледа како божица на сексапилот, а со ова прекрасно издание тоа повторно ни го покажа.

Џенифер неодамна се фотографираше за магазинот „GQ“ во мошне провокативно издание со кое никого не остави рамнодушен.

 

Пејачката и актерката која веќе влезе во шестата деценија, позираше во тесен кожен фустан кој ги оцртува нејзините облини, истакнувајќи го бујното деколте во преден план. Нејзините фанови се воодушевени од фотографиите, посебно со онаа на која пејачката се држи за левата града.

 

Таа во интервјуто за магазинот зборува и за нејзината врска со поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез.

„Ние сме слични. И двајцата не води силната амбиција и страста. Напорно работиме и изразито се почитуваме еден со друг“, изјави таа во своето интервју.

Facebook Comments
(Visited 861 times, 1 visits today)
Loading...