Реклама
Наши ѕвездиСтил

И на 50 години важи за една од НАЈЗГОДНИТЕ ЖЕНИ во Македонија, а сега откри и зошто е тоа така!

Ирена блеска во преубавиот летен фустан

Реклама

Водителката веќе со години ги воодушевува сите со својот изглед

Нашата позната водителка Ирена Спировска веќе со години ги воодушевува гледачите на малите екрани со својот изглед.

Таа иако деновиве го прослави својот 50-ти роденден и заплови во шестата деценија од животот, се уште важи за една од најубавите и најзгодните телевизиски водителки во нашата земја.

Маркетинг

Ирена во последно време маѓепсува и со своите шармантни стајлинзи, а тоа се однесува и за нејзините летни изданија.

Маркетинг
Инстаграм/ Ирена Спировска

Имено, водителката веќе неколку дена е на летување во Црна Гора, а едно нејзино издание посебно привлече внимание.

Инстаграм/ Ирена Спировска

Станува збор за нејзиниот бел фустан кој е одличен избор за жешките летни денови, посебно кога сте покрај море.

Инстаграм/ Ирена Спировска

Ирена едноставно блескаше во ова женствени парче, додека со нејзината преубава виткана коса даваше чувство на лежерност.

Инстаграм/ Ирена Спировска

Потсетуваме, Ирена деновиве на својот профил на социјалните мрежи сподели и неколку снимки од посетата на Манастирот Острог, а како изгледаше и во ова свое издание, погледнете тука.

Инстаграм/ Ирена Спировска

Инстаграм/ Ирена Спировска

Инстаграм/ Ирена Спировска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button