Реклама
Наши ѕвезди

И во шестата деценија изгледа како божица – нашата водителка се соблече и покажа колку е добра

Еве што и треба на Лила

Реклама

Познатата водителка Лила Филиповска важи за една од најатрактивните жени меѓу познатите дами во нашата земја.

Таа тоа го потврдува секојдневно и со своите објави на социјалните мрежи, но и со изданијата со кои блеска во своето ТВ шоу.

Имено, водителката на „Сé или нешто“ пред камерите секогаш е стокмена од глава до пети и изгледа како светските ѕвезди.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Но таа и кога не е пред камерите плени, посебно кога сака со провокативни фотки да ги изненади своите фанови.

Маркетинг

Тоа можеме да го видиме и од нејзината најнова објава во која таа позира во костим за капење додека во позадина се гледа еден од најскапите хотели на една од најлуксузните дестинации.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа позираше во опуштено издание покрај дизајнерскиот базен што се наоѓа на еден од катовите во самиот хотел.

„Потребен ми е витамин Д.. Дубаи“, напиша Лила во описот на фотографиите со кои што ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Следуваше лавина од коментари и сите се согласни дека водителката изгледа како во своите најдобри денови.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Потсетуваме, Лила неодамна се врати од својот одмор од соништата на Балите што ги посети два пати во рок од неколку месеци.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Како водителката изгледаше додека уживаше и на оваа егзотична дестинација, погледнете од фотките во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button