Реклама
Стил

И банкарот без здив кога ја виде во ова издание – Лила Филиповска ги запали мрежите со своето деколте

Водителката во провокативна облека предизвика лавина од реакции на социјалните мрежи

Реклама

Нашата шармантна водителка Лила Филиповска е мошне активна на социјалните мрежи каде секојдневно поделува свои фотографии во најразлични изданија.

Водителката привлекува внимание како во своите комбинации со кои се појавува во популарниот квиз „Сé или нешто“, така и на социјалните мрежи, посебно кога ќе се „појави“ во вакво издание.

Имено, водителката овој пат позираше во провокативно издание, објавувајќи неколку фотографии на кои носи с*ксапилен модел, истовремено истакнувајќи ги нејзините бујни гради во преден план.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа преку провокативниот горен дел носеше црно сако, а целото издание го зачини со накит од познат бренд.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Инаку, Лила и пред неколку дена ги воодушеви своите фанови со фотките што ги објави од летувањето во Турција.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

И тогаш најмногу внимание привлече со оние објави на кои позираше во костими за капење, оставајќи многумина без здив.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

И тогаш и сега, следуваа бројни комплименти на сметка на нејзиниот изглед, а како Лила изгледаше и во своите вечерни изданија, додека уживаше со пријателките, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button