Исплови фотографија од сопругот на Каролина во жeшкo издaние – ЗГOДНИOТ Михаил ќе ви го разубави денот (фото)

Една од нашите најпознати пејачки, Каролина Гочева, реши овие студени и зимски денови да ги помине опкружена со своите најблиски и пријателите.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Таа ужива во брачниот живот со својот сопруг, а како што самата изјави неодамна, тие во бракот одлично функционираат.

И кога се по дома, како на пример за празниците, Каролина е таа што најчесто експериментира во кујната.

„Сакам да испробувам најчудесни јадења од било која страна на светот“, изјави таа во една пригода во „Ексклузив“.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Гурманка, но со усул

Пејачката деновиве на Инстаграм сподели и персонализиран план за исхрана, кој им го препорача на своите фанови.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Од нејзините објави можеме да заклучиме дека е гурманка, но и дека знае како да води грижа за своето здравје и изглед.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Таа за време на новогодишните празници реши на социјалните мрежи да ги сподели со фановите и најубавите моменти од изминатата година.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Од фотографиите можеме да видиме како пејачката изгледа додека трча во природа или кога вози велосипед, но она што исто така не помина незабележано беше и разголеното тело на нејзиниот сопруг Михаил Корубин.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Во прашање е фотографија на која тој носи шорцеви и раскопчана кошула, а во преден план е неговото убаво тело.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Каролина дефинитивно знае како да се опушти покрај саканиот, а колку се тие задоволни и среќни од љубовта погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Имено, на социјалните мрежи и двајцата не ретко објавуваат фотографии од нивните заеднички моменти.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Посебно кога патуваат на некои егзотични дестинации каде можат максимално да уживаат во својата љубов.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Нормална жена

Каролона во една пригода за својот приватен живот ќе изјави дека нејзиниот брак изгледа како и на секоја нормална жена.

„Ние уште од почетокот кога се запознавме многу фино функциониравме бидејќи и двајцата имаме флексибилно работно време. Може сами да одредиме кога сме на одмор, кога работиме. Јас и сопругот кога сме зафатени сме зафатени 24/7, а кога сме слободни сме слободни и двајцата. Кога сме слободни и двајцата може да си го испланираме времето како што сакаме. Во тој поглед функционираме одлично“, изјави пејачката во едно нејзино интервју за естрадниот магазин „Ексклузив“. Таа тогаш истакна и дека би сакала наскоро да се реализира како мајка, но како што вели, за сé треба трпение бидејќи „животот самиот ги планира работите“.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Погледнете уште неколку фотографии од познатиот пар кој во 2016 се заколна на вечна љубов.

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Михаил Корубин

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Михаил Корубин

Фото: Инстаграм/ Михаил Корубин

Фото: Инстаграм/ Михаил Корубин

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Михаил Корубин

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

Фото: Инстаграм/ Каролина Гочева

(Visited 11.739 times, 1 visits today)