Исплови ново видео што го покажува вистинското лице на Меган Маркл – светот во шок!

Ова никој не го очекуваше

Веќе со денови во Велика Британија се случува драма која ги тресе и темелите на британското кралско семејство.

Проблемот настана кога помладиот внук на кралицата Елизабета Втора, принцот Хари и неговата сопруга, Меган Маркл, објавија на социјалните мрежи дека решиј да се осамостојат и одделат од кралското семејство.

Медиумите и светската јавност не престануваат да се интересираа за оваа тема, а многумина за оваа нивна необична одлука ја обвинуваат Меган.

Многумина се убедени дека токму таа го натерала принцот Хари да се оддели од семејството и од неговиот брат бидејќи не можела да се го поднесе животот како војвотка и сите одговорности што ги носи нејзината титула.

И додека поранешната актерка се наоѓа во центарот на критиките, неодамна се појави и едно видео кое открива каква е таа навистина.

Еден од нејзините обожаватели на Твитер објави видео кое го открива вистинското лице на војвотката.

На снимката се гледа како Меган во еден момент го прекинува интервјуто за да се прегрне со една девојка која што ја познава само преку Твитер. Ваквиот нејзин гест ги шокираше сите, но на еден позитивен начин.

Топлите зборови и силната прегратка со непознатата девојка покажува дека војвотката од Сасекс има топло срце.

Видеото што можете да ги видите во продолжение досега е прегледано неколку стотици илјада пати на социјалните мрежи.

 

(Visited 6.290 times, 1 visits today)