Испловија досега невидени фотографии од Мартина Михајловска во невестински фустан

Поранешната водителка на „Бекстејџ“ Мартина Михајловска во октомври претходната година се сврши со Виктор Илоски.

ADVERTISEMENT

Изминатиов викенд Мартина и Виктор и официјално го кажаа судбоносното „да“ покрај Охридското Езеро и запловија во брачните води, а симпатичната водителка на својот Инстаграм не сподели ниту една фотографија од свадбата, туку тоа го направи познатиот стилист Дадар кој објави неколку фотографии од преубавата невестата која изгледа како принцеза во блескавата бела венчаница.

ADVERTISEMENT

А еве и неколку фотографии од свадбата:

ADVERTISEMENT

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 6 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT


loading...