Реклама
Наши ѕвезди

Исплива приватна фотографија од Ѓоко Јовиќ – ужива во нејзините прегратки, не ја трга насмевката од лицето

Изгледаат среќно и вљубено како и првиот ден

Реклама

Познатиот пејач и неговата сопруга уживаат во бракот

Пејачот Ѓоко Јовиќ веќе со години ужива во складниот брак со сопругата Ивана со која има четири прекрасни дечиња.

Тој на социјалните мрежи често објавува фотографии од кои можеме да видиме детали и од неговиот приватен живот, но и како пејачот ужива со своето семејството кое за него претставува центарот на светот. Неодамна тој објави и видео од неговиот син Михаил кој очигледно е решен да тргне по стапките на својот татко, а сега исплива една фотографија на која е со најважната жена во неговиот живот.

Маркетинг

Станува збор за неговата сакана сопруга Ивана која секогаш кога е покрај него не ја трга насмевката од лицето.

Маркетинг
Инстаграм/ Ѓоко Јовиќ

Впрочем тоа може да се види и од оваа фотографија на која парот изгледа вљубено како и првиот ден, а со која ги воодушевија сите.

Инстаграм/ Ѓоко Јовиќ

Тие се еден од најсреќните и највљубените парови, а за тоа сведочат и бројни други нивни заеднички фотографии.

Инстаграм/ Ѓоко Јовиќ

Тоа можеда се заклучи и од следната фотка на која се уште стои емотивната порака со која Ивана му го честиташе роденденот на својот сакан. „Љубов моја, нека ти е најсреќен роденденот, да си секогаш среќен, исполнет и опкружен со луѓето што ги сакаш, му благодарам на Бог што те имам и што токму тебе те избрал да бидеш мојот сопатник“.

Инстаграм/ Ѓоко Јовиќ

„Те сакам“, напиша тогаш Ивана во описот на заедничката фотографија со која ги воодушеви сите.

Инстаграм/ Ѓоко Јовиќ

Инстаграм/ Ѓоко Јовиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button