Испливаа фотографии од струмичката Барбика во незгодно издание – социјалните мрежи „гopат“, велат личи на Памела Андерсон!

Никого не остави рамнодушен!

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Сања Цинцева, позната и како Сања Барби, ги спакува куферите и ужива на една од најубавите плажи во Грција.

Пејачката плени како со својот глас, така и со изгледот, а со своите објави на Инстаграм никого не остава рамнодушен.

Таа нема проблем да покаже своите атрибути, како на сцената таа и во својот приватен живот, а тоа го направи и сега.

Имено, пејачката сподели фотографија на која позираше во костим за капење, легната на стомакот, а во преден план е нејзината раскошна „позадина“.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Македонската Барбика со овој потег собра голем број лајкови, а како изгледаше погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева
Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Познатата фолкерка носеше костим за капење со животински дезен и покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки на естрадата.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Таа е на одмор во Калитеа, а нејзините фотографии предизвикаа бура од реакции на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Таа потоа позираше и во портокалов модел на костим за капење, а многумина коментираа дека личи на Памела Андерсон.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева
Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Потсетуваме, Цинцева до неодамна беше со црна коса, но реши повторно да премине во светот на русокосите.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Како струмичката Барбика изгледаше со темна коса, но и како изгледа сега, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева
(Visited 17.068 times, 1 visits today)