Испливаа фотки на кои Александра Младеновиќ седи во скутот на НЕПОЗНАТ МАЖ – еден ден откако му раскина на момчето!

Фолкерката го откачи рокерот?

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Пејачката Александра Младеновиќ се појави на промоцијата на албумот на својата колешка Надица Адемов.

Но таа не се појави со своето момче Исак Шабановиќ, па пред камерите призна што се случило и ги шокираше сите.

Имено, кога новинарите ја прашаа каде и е момчето, таа како од пушка изговори дека нема момче.

Младеновиќ за оваа пригода беше облечена во црно од глава до пети, a на социјалните мрежи исплива видео од промоцијата на кое се гледа како фолкерката седи во скутот на друго момче, кое за поголемиот дел од фановите на рокерот е непознат. Но во прашање е фризерот Стеван Радивојевиќ без кого не можат многу познати личности од соседството.

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

„Слободна сум, ништо специјално не се случи. Просто не се вклопивме. Ние сме два различни светови! Одлучивме дека е најдобро секој да оди по својот пат“, истакна пејачката, па додаде:

Фото: Инстаграм/ Исак Шабановиќ

„Едноставно не се пронајдовме. Јас не би ни објавила дека сме заедно да нé не фатеа новинарите. Не се каам, беше убаво додека траеше. Му посакувам сé најдобро. Скоро четири месеци бевме заедно“.

Фото: Инстаграм/ Исак Шабановиќ

„Велите дека Исак зборувал дека подготвувал бурма? Па добро (се смее). Мирно се разделивме. Ме ‘муваа’ момчиња и додека бев зафатена, а не па сега (се смее)“.

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

„Никакво изневерување не е во прашање, таман работа“, додаде пејачката, а пренесе порталот „Србијаденес.рс“.

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Инаку, Александра и Исак беа три месеци во врска, а ги запозна заеднички пријател на еден настан.

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Тие двајцата дури и гостуваа заедно во емисии и зборуваа за нивната љубов, која за жал не траеше долго.

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ

Фото: Инстаграм/ Александра Младеновиќ
(Visited 3.970 times, 1 visits today)