Реклама
Наши ѕвезди

Ирена Спасовска се пофали со своето бујно деколте – фолкерката се појави насмеана и го украде шоуто

Руса коса врзана во пунџа и раскошно деколте

Реклама

Познатата фолк-пејачка, Ирена Спасовска, се појави во провокативно издание во емисијата „Мерак меана“ и беше поприлично расположена, па речиси никој не можеше да го тргне погледот од неа, посебно од еден детаљ што многумина воодушеви.

Имено, таа во емисијата се појави во поприлично разигран фустан, но со деколте со кое никого не остави рамнодушен.

Кројот беше таков што максимално ги истакна нејзините гради, а Ирена со своите движења дополнително ги зовре страстите.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Таа цело време се снимаше со телефонот и танцуваше провокативно, а ги сними и своите колешки како танцуваат со неа.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Како сето тоа изгледаше, но и зошто пејачката доби бројни коментари на сметка на својот изглед, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button