Ирена Спасовска објави нова paзгoлена фотографија со која ги „зaпaли“ СОЦИЈАЛНИТЕ мрежи и предизвика лавина од коментари

Пејачката повторно во опасно издание на Инстаграм

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

„Со секоја нова слика си се поубава и поведра“, „Совршенство, преубава, преслатка“ беа само некои од ласкавите коментари што пејачката ги доби на Инстаграм.

Нашата позната пејачка Ирена Спасовска ги израдува своите фанови со својата најнова фотографија .

Пејачката го покажа своето тело во занесна поза и доби дузина комплименти од фановите на сметка на својот изглед.

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Спасовска во горниот дел од телото го покри со марама со која го истакна во преден план нејзиното занесно деколте.

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Пејачката на својот профил на Инстаграм во последно време се почесто објавува провокативни фотографии.

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Од фотографиите можеме да ги видиме и нејзините нови тетоважи но и дека изгледа како во најдобрите денови.

Интересно е како русокосата пејачка секогаш знае како да ја заземе вистинската поза со која ќе си поигра со фантазијата на своите фанови.

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Познатата пејачка тоа го докажа и со последната фотографија што ја објави на својот профил на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Очигледно ужива во животот и е горда на својот изглед, па не ретко знае да ја почести својата публика и со вакви моменти.

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Спасовска пред неколку месеци реши да се реши од вишокот килограми и се фрли на вежбање. Па затоа и во последно време не ретко објавува и фотографии од своите напорни тренинзи во теретана, од кои можеме да заклучиме колку сериозно е решена да ја доведе својата линија до совршенство.

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Ирена ригopознo вежба и за само неколку недели и3губи голем број kилограми, а како сега изгледа погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска

Нејзините фанови се воодушевени од нејзиниот изглед, па и порачуваат дека изгледа убаво и да не се откажува.

Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
Фото: Инстаграм/ Ирена Спасовска
(Visited 4.888 times, 1 visits today)