Реклама
Наши ѕвезди

Ирена сакаше да се пофали со трепките, но го сруши Инстаграм со своето брутално деколте (фото)

Познатата фолк-пејачка во едно од своите најдобри изданија

Реклама

Објави снимка што и се допадна на нејзините фанови

Нашата позната пејачка, Ирена Спасовска, во септември ќе наполни 52 години, но на нејзините фотки изгледа минимум 10 години помладо.

Тоа впрочем може да се забележи и од бројните коментари што таа постојано ги добива од мажите под секоја своја објава на социјалните мрежи, што покажува дека многу фраери се уште се вртат по неа.

Маркетинг

Имено, познатата фолк пејачка ги следи трендовите, па е поприлично активна на социјалните мрежи и речиси секојдневно објавува фотографии и снимки како од своите настапи, така и од секојдневието.

Маркетинг
Инстаграм/ Ирена Спасовска

Но овој пат таа објави една снимка која што им се допадна на многумина, посебно заради еден детаљ со кој воодушеви.

Таа сакаше да се пофали со своите нови трепки, но облечена во тесно сако под кое блескаше нејзиното раскошно деколте пејачката ги хипнотизираше обожавателите и собра бројни лајкови, но и коментари на сметка на својот изглед во едно вакво провокативно издание.

Инстаграм/ Ирена Спасовска

„Многу убава си“, „Блескаш од убавина“, „Сензуална“, „Убава тетоважа“, беа само некои од коментарите на фановите.

Како Ирена изгледаше во ова свое провокативно издание, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Ирена Спасовска

Инстаграм/ Ирена Спасовска

Инстаграм/ Ирена Спасовска

Инстаграм/ Ирена Спасовска

Инстаграм/ Ирена Спасовска

Инстаграм/ Ирена Спасовска

Инстаграм/ Ирена Спасовска

Инстаграм/ Ирена Спасовска

Инстаграм/ Ирена Спасовска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button