ИНСТАГРАМ „експлодира“: Ќерката на Цеца објави приватна снимка од Тајланд! Каква бомба!

Анастасија Ражнатовиќ деновиве постојано објавува заводливи фотографии од одмор, а сега реши да го зачини сето тоа со видео.

 

Анастасија повеќе од една недела ужива во Тајланд со своето момче, Џорџе Куjиќ, каде што редовно ги известува своите следбеници на Инстаграм.

ADVERTISEMENT

 

Ражнатовиќ ја донесе линијата до совршенство со која се гордее, и лесно донираше во   минијатурно, тиркизно бикини.

 

Facebook Comments
(Visited 2.476 times, 1 visits today)
Loading...