Има „дневница“ од четири илјади евра – Убавица од Русија за која брујат социјалните мрежи

Оваа атрактивна девојка му наплаќа по четири илјади дневно на саудискиот милионер

Фото: Инстаграм/ Јана Орфеева

Јана Орфеева е убавица која пријателите во британските медиуми ја нарекуваат разгалена, но опасна деловна жена. Таа има само 21 години и станови во Киев и Москва, скапоцени автомобили и се што ќе посака од луксузните брендови.

Таа му е љубовничка на саудиски милионер и за тоа дебело му наплаќа. Имено, британските медиуми пишуваат дека Јана е ескорт дама која наплаќа по четири илјади долари дневно, но и дека во моментов има само еден „партнер“ – припадник на саудиското кралско семејство.

Фото: Инстаграм/ Јана Орфеева

До овие сознанија познатиот британски таблоид „Дејли стар“ дојде благодарение на тврдењето на нејзините блиски пријатели кои изјавија дека таа веќе две години му е љубовница на овој мултимилионер. Тој постојано и дава пари, скапоцени парчиња и луксузни автомобили. Наводно добива четири илјади дневно за да биде со него.

„Еднаш и даде 150.000 долари на гладно срце“, изјави неименуван извор за овој медиум и вели дека од тие пари оваа девојка си купила два стана.

Погледнете како изгледа:

Фото: Инстаграм/ Јана Орфеева
Фото: Инстаграм/ Јана Орфеева
Фото: Инстаграм/ Јана Орфеева

[tptn_list]