Реклама
Наши ѕвезди

ИЗНЕНАДУВАЊЕ од Ноне Неделковска – Нема да ви се верува каде пие кафе

Преку оваа објава дознаваме дека таа е многу блиску до нас.  

Реклама

Поранешната македонска пејачка и покрај тоа што одамна замина  да живее и работи во „белиот свет“ се уште ги полни  македонските страници на порталите.

Таа пред неколку години замина да работи во странство и не создава музика за Македонија, впррочем и многу ретко доаѓа дома.

Маркетинг

Велешанката се одлучи за сосема друга професија и покрај тоа што има дарба за пеење и со неколку песни тука стана многу популарна. Никој не ја заборава прекрасната, слатка , мала Ноне.

Маркетинг

Денес атрактивна дама која работи на крузери и го прошета целиот свет.

 

Интересно е што Ноне денеска објави стори на Инстаграм, каде пие кафе, но зошто тоа привлече вниамние? Преку оваа објава дознаваме дека таа е многу блиску до нас.

Ноне Неделковска на свеж воздух на тераса пие убаво кафенце, а означила дека се наоѓа во Белград. Дали тоа значи дека наскоро ќе можеме да ја видиме Ноне, на некоја наша емисија како гостинка?!

Инаку, Гламур.мк неодмана се обиде да стапи во контакт со Ноне, сакавме да направиме интревју, но за жал недобивме одговор од Неделковска.

Погледнете…

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button