Изгледаат како сестри близначки, а не како мајка и ќерка (фото)

Тие и двете блескаа во своите кадифени фустани

Ако сеуште не сте знаеле дека популарната актерка Танди Њутон, која ја обожававме во популарната серија „Westworld“, има ќерка, која исто така е актерка, и убава, еве ви прилика да ја запознаете. Нејзиното име е Нико Паркер, и таа е една од актерките што се појавуваат во новиот филм „Dumbo“. На премиерата на филмот, мајката и ќерката се појавија во слични комбинации.

ADVERTISEMENT

Имено, за оваа пригода, Танди избра мини фустан од кадифе во боја на вино, зад кој стои модната куќа Оскар де ла Рента додека нејзината ќерка, младата Нико, „фураше“ кадифена креација во темнозелена нијанса со предимензионирана панделка и потписот на модната куќа Гучи.

 

Па, која од овие две комбинации ви се допаѓа повеќе?

Facebook Comments
(Visited 161 times, 1 visits today)