Реклама
Наши ѕвезди

Згодната велешанка се соблече во февруари и ја загреа нацијата – ова е нејзината тајна за добар изглед

Го покажа своето неверојатно згодно тело

Реклама

Нема некој што не се сврте по неа

Македонската инфлуенсерка и фитнес инструкторка Ана Стојанова се соблече во костим за капење и ги покажа атрибутите.

Досега многу пати сме пишувале за оваа наша млада дама која заради својот изглед многумина ја споредуваат со Ким Кардашијан.

Маркетинг

Таа важи за една од најпознатите девојки на Инстаграм од Македонија со преку 100.000 фанови, а најпозната е по своите бројни фитнес видеа со кои ги инспирира и мотивира сите да почнат да вежбаат.

Маркетинг
Инстаграм/ Ана Стојанова

Од своите фанови постојано добива комплименти на сметка на својот изглед, а како што самата вели во една од своите последни објави, за неа важна е енергијата што ја има секој од нас во себе и само таа може да ви помогне да бидете секси, а не формата на телото.

Инстаграм/ Ана Стојанова

А како Ана изгледа во оваа своја објава, додека ужива на Тајланд, во костим за капење, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Ана Стојанова

Потсетуваме, шармантната велешанка на која фитнесот и е најголема љубов пред две години се заколна на вечна љубов.

Инстаграм/ Ана Стојанова

Тогаш за нејзината свадба покрај Охридското Езеро пишуваа сите портали, посебно заради нејзиното необично издание.

Инстаграм/ Ана Стојанова

Имено, Ана тогаш носеше куса и необична венчаница со која го истакна своето тело, а целото издание го заокружи со спортски патики. Таа претходно заблеска во класична бела венчаница со екстремно длабок шлиц и скапоцени сандали од Џими Чу, а како изгледаше и во ова издание, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Ана Стојанова

Инстаграм/ Ана Стојанова

Инстаграм/ Ана Стојанова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button