Реклама
Хороскоп

За овој хороскопски знак 5 -ти август ќе биде денот кој ќе им го промени животот

Проверете дали сте вие...

Реклама

Еден знак од кинескиот хороскоп следниот месец го чека неверојатна среќа!

Фото илустрација

Маркетинг

Астролозите веруваат дека тој е миленик на водениот зајак, заштитник на оваа година.

Маркетинг

Фото илустрација

Според експертите, Водениот зајак ги фаворизира луѓето родени во годината на Коњот (родени во 1954, 1966, 1978, 1990, 2002 и 2014 година)!

Фото илустрација

Според астролозите за претставниците на овој знак, 2023 година ќе биде најпросперитетна во целата наредна деценија.

Фото илустрација

Ќе постигнат неверојатен успех во кариерата, ќе го остварат сонот за кој мечтаеле долго време.

Фото илустрација

Потоа за овој хороскопски знак следуваат години на одмор и уживање во плодовите на трудот.

Фото илустрација

Во тој период астролозите им предвидуваат судбоносна средба.

Со личноста која ќе ја запознаат во тој период ќе научат што е вистинска љубов.

Фото илустрација

Посебен ден за припадниците на овој знак ќе биде 5 август, пишува Курир.

Фото илустрација

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button