За овој актер велат дека е грд, а ги однесе пред олтар двете најубави жени на светот

Винсен Касел (53) го пронајде своето богатство покрај бразилската манекенка Тина Кунаки (22) со која има ќерка.

Деновиве, актерот е фотографиран како одмара на палжа на Рио де Жанеиро. Иако убавата манекенка привлекува воздишки каде и да се појави, овој пат голем интерес предизвика и францускиот шармер, кој изгледа повеќе од добро.

Имено, актерот се пофали изгледот, но негативците ќе речат дека тој мора да биде во добра форма со оглед на тоа што неговата втора сопруга има само 22 години.

ADVERTISEMENT

Моника и Касел се запознале во сетот на филмот „Стан“ уште во 1996 година, а тие се венчале 3 години подоцна. Сепак, во август 2013 година, тие го потврдија разводот, но никогаш не зборуваа за причините.Тие заедно имаат две ќерки.

Моника честопати во интервјуа велеше дека имало бурни судири во нивната врска, како и во секоја друга. Исто така, парот живееше на две адреси последниве години.

Винсент стапи во врска со Тина во 2016 година, свадбата се случи 2 години подоцна, а во април 2019 година се роди нивната ќерка.

Facebook Comments
(Visited 266 times, 1 visits today)
Loading...