Реклама
Наши ѕвезди

За оваа убава Македонка времето стои: Поминаа години, а таа воопшто се нема променето – погледнете како изгледала некогаш и сега

За неа времето како да запрело, а и секоја година изгледа сѐ поубаво.

Реклама

Ноне сподели фотографија некогаш и сега.

Некогашната пејачка Ноне Неделковска долги години повеќе не е дел од музиќката сцена и не живее во Македонија, но публиката и понатаму ја памети.

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

Малото слатко девојче кое ја испеа „Каубој смели“ на Златно славејче порасна во прекрасна дама, која бестрашно се бори во светот.

Маркетинг

Нејзините песни ги знаеја и млади и стари, а та беше една од најпопуларните пејачки кај нас.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

И покрај тоа, Ноне одлучи да си замине од овде и да се посвети на сосема друга кариера.

Таа работи на брод и скоро секоја недела е во рзлична земја.

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

Откако си замина избегнува да дава интервјуа и изјави за медиумите.

Среќна е и ја обожава својата работа, а доказ за тоа се фотографиите на нејзиниот Инстаграм профил.

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

Ноне често се враќа во својот Велес да ги посети своите пријатели и семејството.

На Инстаграм таа сподели фотографии направени во 2015 и 2023 година.

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

Разлики во изгледот буквално нема, освен тетоважата на ногата.

За неа времето како да стои.

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

ФОТО: Инстаграм / Ноне Неделковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button