За Нова година ВО СОЛЗИ, а за Божик реши да сврти нов лист – Тања ЗАМИНА ВО ПЛАНИНА, еве кој и прави друштво!

Савиќ во расположение какво не ја имаме видено!

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

Пејачката Тања Савиќ сподели приватни фотографии од базен и од сауна каде е во друштво со нејзините пријателки.

Таа позира во костум за капење, а покрја нејзините пријателки друштво и правеше и нејзината сестра Билјана.

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

Пејачката на овие фотографии изгледа презгодно, а најдобро изгледа кога позира за пред камера.

Тања овој период решила да си посвети повеќе време за себе и проблемите да ги остави на страна.

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

Познатата пејачка откри дека во 2022 година влегла како слободна жена и дека на полноќ плачела во прегратките на нејзината сестра.

-Претходната година ме научи дека човек треба да има контакт со лоши луѓе за да видиме кои сме ние. Не можеме да се запознаеме со себе, ако некој не не згази. Јас научив многу убави работи од се што ми се случи, изјави Тања за медиумите.

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

Тања откри дека Новата година ја дочекала со солзи во очите.

-На полноќ плачев во прегратките на сестра ми бидејќи се сетивме како ја дочекавме претходната година сами во станот. Тогаш децата не беа со мене и ми беше многу тешко. Овој пат плачев до среќа што се тоа е зад мене и што сите сме заедно, вели таа.

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

Савиќ проговори и за љубовниот живот.

-Слободна сум жена, а на полноќ не посакав маж покрај себе. Се однесував спонатно, немав некоја посебна желба, изјави убавата фолкерка.

 

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

Тања Савиќ постојано е актуелна во медиумите поради нејзините проблеми, но и поради наводната врска со градоначланикот на Бања Лука.

Како што пишуваат медиумите Тања и градоначалникот повеќе не се заедно, но Тања до сега ниту демнатирала дека била во врска ниту признала, се остави на чаршиски муабети.

Но едно е сигурно дека покрај проблемите таа реши да ужива во убавите моменти со нејзините деца и семејството.

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

 

ФОТО: Тања Савиќ / Инстаграм

(Visited 1.572 times, 1 visits today)