Реклама
Стил

Заслужува една убава мома – Кој е овој познат македонски ФРАЕР?

Реклама

На социјалните мрежи османаа нови фотографии од еден наш многу познат и популарен водител.

Најдобриот другар на Лила Филиповска, десна рака на водителката, шармантниот Сапсе Јовановски познат како Ролла до болла, е активен на инстаграм каде често-пати знае да ги насмее следбениците.

Маркетинг

Овј пат Спасен ги водоушеви, посебно следбеничките.

Маркетинг

Тој неодамна обкави на стори фотографија од себе кога бил помлад, на објавата пишуваше пред 20 години.

Еве како изгледал тогаш метео-презентерот.

Но, последните фотографии предизвикаа многу реакции. Една негова пријателка на инстаграм запишала коментар.

Мора да му најдеме убава мома на ваков лепотан.

На ова Спасе возвратил:

Чекам.

Погледнете ги фотографиите направени со помош на вештачката интелигенција.

Еве како AI  го гледа @rolladobolla.

 

 

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button