Реклама
Шопинг

Започнаа големите попусти во Зара – погледнете ги НАЈУБАВИТЕ МОДЕЛИ со супер цени (фото)

Ги издвоивме најубавите 15 модели што се на попуст

Реклама

Во многу продавници веќе се започнати сезонските попусти, а тоа се однесува и на нивните онлајн продавници.

Тоа важи и за познатиот „хај-стрит“ бренд „Зара“ на чина онлајн страница можат да се најдат најубавите производи за поприлично пониски цени. И тоа не важи само за постарите модели, туку на попуст се и многу производи од новите колекции – од капути до чизми и модни додатоци, како и многу свечени модели што би можеле да ви послужат како решение за вашето новогодишно издание. Некои од клучните вакви парчиња што ги „уловивме“ специјално за вас и на кои треба да обрнете внимание, погледнете во продолжение…

КАПУТИ

Маркетинг
10,990.00 MKD, -45% – 5,990.00 MKD

10,290.00 MKD, -41% – 5,990.00 MKD

Маркетинг
3,990.00 MKD, -25% – 2,990.00 MKD

5,990.00 MKD, -33% – 3,990.00 MKD

4,990.00 MKD, -40% – 2,990.00 MKD

БЛЕЈЗЕРИ, САКОА И ЈАКНИ

4,590.00 MKD, -43% – 2,590.00 MKD

6,490.00 MKD, -44% – 3,590.00 MKD

3,290.00 MKD, -30% – 2,290.00 MKD

3,990.00 MKD, -42% – 2,290.00 MKD

3,290.00 MKD, -39% – 1,990.00 MKD

ФУСТАНИ

1,490.00 MKD, -32% – 999.00 MKD

2,290.00 MKD, -34% – 1,490.00 MKD

2,590.00 MKD, -23% – 1,990.00 MKD

ЧИЗМИ

1,990.00 MKD, -49% – 999.00 MKD

6,490.00 MKD, -29% – 4,590.00 MKD

2,990.00 MKD, -23% – 2,290.00 MKD

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button