Жешко на Ибица, а Анастасија уште пожешка – Фановите полудеа од фотографиите на младата пејачка!

Ужива на одмор!

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Анастасија Ражњатовиќ неодамна отпатува за Ибица, од каде веднаш споделила неколку жешки фотографии во костум за капење, а како медиумите пишуваа ова патување е друг дел од роденденскиот подарок на нејзиното момче фудбалерто Немања Гудељ за што искеширал вртоклавни 35.000 евра.

На одморот друштво им прават членови од семејство Гудељ, а судејќи по објавати на Инстаграм и нема сомнеж дека убаво ќе си поминат и дека уживаат во момент.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Анастасија редовно се огласува на социјалните мрежи, а сега ги распамети сите следбеници со жешите кадри од костумот за капење.

Пејачката доби бројни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

За потсетување, веста за љубовната романса помеѓу Анастасија и фудбалерот Немања Гудељ силно одекна во јавноста минатиот месец, а од тогаш двајцата се секојдневно во медиумите.

Фудбалерот веќе некое време е во центарот на јавноста, бидејќи пред Анастасија го поврзуваа со пејачката од групата „Хурикејн“, Сања Вучиќ.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Освен тоа јавноста на големо се прашува како ја освоил младата пејачка и што ли поседува тој за да девојките лудуваат по него, а фотографиите на неговиот Инстаграм профил го даваат одговорот на сите овие прашања.

Не, само што е харизматичен, туку и одличен спортист кој поседува тело од милион долари.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Тој е атлетски граден и е сон на многу девојки, а Анастасија е вистинската среќа за него, бидејќи го освои најпопуларниот фудбалер во регионот, пишуваат српските медиуми.

И семејството на Гудељ има јасен став за Анастасија Ражнатовиќ.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Доколку судиме по објавите на социјалните мрежи, семејството на Немања Гудељ и младата пејачката Анастасија Ражнатовиќ, поминаа убаво време во Шпанија.

Кога беше објавено дека ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ се забавува со фудбалерот, по крајот на врската од бизнисменот Ѓорѓе Куљиќ, многумина се запрашаа како се согласува Анастасија со најблиските на Немања.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Според она што го пишуваат медиумите, идната свекрва на Анастасија, Оливера Гудељ, по заедничкото дружење во Севиља, само го зацврстила позитивното мислење кое го имала за избраничката на својот син, а исто така и сестрата Вања и братот Драги го имаат истиот став.

Анастасија, инаку е една сосема приземна и пристојна девојка, а кога семејството Гудељ е во прашање не ни можеше да глуми ѕвезда.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Немања, покрај татко му фудбалер има израснато во богатство, а и самиот многу млад постигна голем успех, така што тешко дека некоја девојка може да гледа од висина.

Меѓутоа, Анастасија не е ни замислена, не глуми ѕвезда, бидејќи, без оглед на богатството, живеела еден сосема нормален живот, на што нејзината мајка Цеца отсекогаш инсистирала – тврди извор за „Свет&Скандал“.

 

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

 

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

 

 

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

 

 

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

 

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

 

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

 

(Visited 868 times, 1 visits today)