Жените полудеа поради овие paзголени фотографии на Бали-бег, a шармантната Турчинка покрај него го „зaпали“ Инстаграм

Познатиот турски пар се одмора во Бодрум

Бурак Озџивит и неговата сакана Фахрие Евџен си ги полнат батериите на омилениот дел од турското крајбрежје.

Oва им е милена дестинација уште од почетокот на нивната врска, а сега уживаат во друштво на својот син Каран.

Тие преку ден се сончаат на плажата, па се шетаат низ градот преполн со туристи и уживаат во возењето со глисер.

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Познатиот актер и неговата понежна половина се сместени во луксузен хотел во кој едно ноќевање чини околу шесто евра.

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Комплексот има своја сопствена плажа, а познатиот пар често знае да посети и некоја од приватните плажи во близина.

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Бали Бег објави неколку фотографии на својот Инстаграм од кои можеме да видиме како ужива со сопругата, но најмногу внимание, посебно меѓу претставничките на понежниот пол, привлече со оние на кои е без маичка.

Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен

Преубави фотографии објави и Фахрие, а фановите најмногу ги воодушеви со оние на кои носи црн тесен фустан.

Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен

Од фотографиите можеме да видиме дека и шармантната сопругата на Бали бег е во топ форма, но и дека ужива во семејниот живот со својот сакан.

Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен
Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен

Инаку, во изминатиов период често можевме да прочитаме во медиумите дека меѓу познатиот пар има несогласувања. Постоеја и гласини дека нивниот брак е на лабави нозе и дека би можеле да се разведат, што и двајцата секогаш го демантираа со фотографии од кои можеме да видиме дека уживаат во хармоничен и идиличен брак, но и дека истиот им годи и на двајцата.

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Тоа впрочем се гледа и од авион и на овие фотографии со кои и двајцата направија вистински метеж на Инстаграм.

Погледнете како тие уживаат на нивниот луксузен одмор…

Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен

Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен

Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен

Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен

Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Фахрие Евџен

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит

Фото: Инстаграм/ Бурак Озџивит
(Visited 1.747 times, 2 visits today)