Жената на познатиот актер се пофали со тетоважа на скриено место

Манекенката Тина Кунаки (22) сопруга на Венсан Касел, важи за една од најубавите жени во светскиот шоу-бизнис.

Таа од својот сопруг е помлада 30 години, а со своите фотографии често ги радува фановите на социјалните мрежи.

Така беше и кога Тина се пофали како ужива на плажа во Бразил, а откри и еден детаљ кој не го знаевме за неа. Имено, Тина носеше минијатурен костим за капење и покажа дека има тетоважа на скриено место, односно на „позадината“.

Фото: Инстаграм/ Тина Кунаки

Таа на ова место има шкорпија.

Фото: Инстаграм/ Тина Кунаки

Откако ја објави фотографијата, следуваа бројни коментари:

„Бомба“, „Шкорпиите се најдобри“, „Преубавата сопруга на Касел“, „Грееш“, беа само некои од комплиментите што убавата манекенка ги доби од своите фанови.

Фото: Инстаграм/ Тина Кунаки

Тина и Венсан Касел имаат едногодишна ќеркичка, а актерот пред бракот со Тина беше во брак со Моника Белучи.

Фото: Инстаграм/ Тина Кунаки
Фото: Инстаграм/ Тина Кунаки
(Visited 790 times, 1 visits today)