Реклама
Наши ѕвезди

Е ваков маж секоја наша дама посакува – сопругот на македонската водителка се покажа и во кујна

Маж кој поага во домашните обврски е она што посакува секоја жена.

Реклама

Сопругот на македонската водителка покажа како се снаоѓа во кујна.

Водителката и новинарка Анастасија Илиевска е една од најубавите тв-лица кај нас.

ФОТО: Инстаграм / Анастасија Илиевска

Освен со убавината, таа плени и со успешно завршената работа.

Маркетинг

Досега помогнала на многу луѓе со својот труд и работа.

Анастасија е активна и на Инстаграм, а на нејзиниот профил може да се видат многу семејни фотографии.

Маркетинг

ФОТО: Инстаграм / Анастасија Илиевска

Во брак е со водителот Богдан Илиевски или во јавноста познат како Бетмен Велит, а плод на нивната љубов се ќеркичката Дениција и синот Раде.

Според објавите на Инстаграм може да се заклучи дека е максимално посветена на своето семејство и се грижи за домот.

ФОТО: Инстаграм / Анастасија Илиевска

Честопати споделува совети за креативни игри со вашите деца, но и за вкусни и здрави оброци за вашите најмили.

Колку што е таа посветена, подеднакво исто се дава и нејзиниот сопруг.

ФОТО: Инстаграм / Анастасија Илиевска

Богдан на Инстаграм сподели видео на кое подготвува ручек з целото семејство.

Имено, Богдан направи пица, а целиот процес изгледа како тоа да го прави со огрмна леснотија.

ФОТО: Инстаграм / Богдан Илиевски

ФОТО: Инстаграм / Богдан Илиевски

ФОТО: Инстаграм / Богдан Илиевски

ФОТО: Инстаграм / Богдан Илиевски

ФОТО: Инстаграм / Богдан Илиевски

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button