Ена Попов објави фотографија на која се гали со својата ќеркичка – ќе се воодушевите од тоа како мама ужива во својата прва радост

Поранешната пејачка и водителка ужива во семејниот живот

Фото: Инстаграм/ Ена Попов

Таа неодамна објави фотографија на која се гледа како ужива со своето дете со што ги воодушеви своите обожаватели.

Ена навистина ретко објавува вакви фотографии на социјалните мрежи, особено откако стана мајка на Рија и Мила.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Ена Попов

Убавата девојка од Нови Сад која беше учесничка во првиот „Голем брат“ деновиве го прослави својот 33 роденден. Таа е мајка на две ќерки – Рија и Мила со кои одвреме-навреме ќе сподели и по некоја заедничка фотографија на својот профил на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Ена Попов

Таа неодамна објави како ужива додека се гали со постарата ќеркичка Рија и напиша следниот коментар

„Мојата прва радост.“

Фото: Инстаграм/ Ена Попов
Facebook Comments
(Visited 54 times, 1 visits today)
Loading...