Емотивно, Сталоне објави фотографија од убавите ќерки: „Долго време не сум дома“

Силвестер Сталоне ги воодушеви обожавателите со носталгичен пост на Инстаграм со кој се докажува колку семејство му значи.

Сталоне објави фотографии од неговите ќерки Систин, Софија и Скарлет и сопругата Џенифер и рече дека многу му недостигаат. „Предолго сум на пат, не можам да дочекам да се вратам дома таму каде што ми е срцето“, напиша актерот под фотографијата.

ADVERTISEMENT

„Колку голем среќник си, убави ќерки и сопруга имаш“, „твоето семејство е убаво“, „јас разбирам како си“, „Ја најдов совршената улога за тебе – мојот дедо“, „Го знам тоа чувство, а ти имаш прекрасно семејство на кое можеш да се вратиш “, му напишаа следбениците.

Патем, ќерките и сопругата на Сталоне го поминаа ова лето во Хрватска, што ги воодушеви, според објавите на социјалните медиуми.

Фото: Истаграм

Facebook Comments
(Visited 81 times, 1 visits today)
Loading...